O nás

Spoločnosť WAMI bola založená v roku 2004

Spoločnosť sme založili na základe požiadaviek a potrieb trhu v oblasti stavebníctva.
Našou snahou je prispôsobiť ponúkané služby čo najširšiemu okruhu zákazníkov.Stačí prísť k nám a my Vám všetko čo máme radi požičiame za priaznivých podmienok a ceny. Naše služby ponúkame nie len fyzickým osobám, ale aj firmám a organizáciám.

V roku 2011 sme vybudovali predajňu spojovacieho materiálu.

Rozhodli sme sa priniesť našim zákazníkom opäť niečo nové, preto sme svoje pôsobenie na trhu rozšírili o predajňu so spojovacím materiálom. Na trh prinášame široký sortiment, stabilné ceny, kvalitný servis. Uvedený sortiment dodávame podľa noriem STN, DIN, ISO. Pre spoluprácu sme oslovili významné spoločnosti so skúsenosťami, s ktorými zdieľame rovnakú filozofiu a hodnoty .

Spolupracujeme so značkami Hilti a Makita.

V roku 2006 sme naše pôsobenie rozšírili o stavebnú činnosť.Zamerali sme sa najmä na výstavbu a prestavbu rodinných domov a bytov, rekonštrukcie bytových aj nebytových priestorov. Základným cieľom našej firmy je zodpovedný prístup k zákazníkom. Vždy preto ponúkame kvalitné, presné a zodpovedné vykonanie práce, dodržanie stanovených termínov, individuálnu kalkuláciu ceny. Samozrejmosťou sú záruky na poskytované služby a certifikované stavebné materiály. Spolupracujeme s odborníkmi, ktorý majú dlhoročné pracované skúsenosti, preto vieme pokryť každú oblasť.

Záruka spokojnosti

Pravidelne školení pracovníci na stavbách, školení personál na našej predajni a odborný stavebný dozor sú zárukou, že vieme, čo robíme.

Široký sortiment predajne

Na našej predajni máme skladom desať tisíce kusov spojovacieho materiálu rôzneho druhu. Školený predajca Vám odborne poradí. Parkujete priamo pred predajňou. Nákupom u nás šetríte Váš čas.

Stavebné práce na kľúč

Naša stavebná spoločnosť Vám rada pomôže s prerábkou kúpeľne, bytového jadra, a inými stavebnými prácami. No najradšej Vám postavíme dom od základov.

%

zákazníkov u nás nakúpi do 3 minút

položiek ihneď k odberu

%

zákazníkov sa k nám vráti opäť

Nájdete nás:   Puškinová 1/a , prievidza 971 01

PREDAJŇA 

PONDELOK – PIATOK  7:00 – 15:30

POŽIČOVŇA NÁRADIA

PONDELOK – PIATOK  7:00 – 15:30

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

Wami, s.r.o.
Necpalská 12,
971 01 Prievidza

IČO: 36335053
DIČ: 2021821241
IČ DPH: SK2021821241
IBAN: SK4075000000004023237965