Požičovňa náradia

V našej požičovni náradia máme pre vás k dispozícií búracie kladivá, vŕtacie kladivá, kombinovaná kladivá, skrutkovače, vŕtačky, čerpadlá, miešačky a miešadlá, hladičky, koše na betón, brúsky, frézy, hoblíky, píly, rezačky, leštičky a strihanie, diaľkomery, rotačné lasery, vodováhy a podlahové lasery, nivelačné prístroje, detektory, statívy, vlhkomery, zameriavače, ohrievače, odvlhčovače, horáky, vysokotlakové čističe, stavebné vysávače, čističe podláh, odstraňovače tapiet, kompresory, zváračky, spájky, teplovzdušné pištole, elektrocentrály, hevery, navijaky, rebríky, výťahy, lešenia a sklzy, zdviháky, kladky, kliešte, nožnice, sponkovačky, zvierky, lámačky, náradie pre inštalatérov a kúrenárov, svietidlá, rozvádzače , káble, nastreľovacie pištole, ventilátory, paletové, plošinové vozíky, rudle a mnoho ďalšieho náradia, všetko nájdete v požičovňa náradia WAMI. U nás nájdete aj široký sortiment AKU náradia.

Prenájom strojov a náradia v našej požičovni sa riadi týmito podmienkami prenájmu.

rezanie brusenie dreva

Rezanie a brúsenie

Všetko potrebné pre rezanie a brúsenie dreva, dlažby a ostatných materiálov.

kosenie travy pozicovna prievidza

Záhradná technika

Práce v záhrade vám počas celého roka uľahčia pomocníci z našej požičovne náradia.

Vibračná technika

Všetko pre správnu a efektívnu prácu s betónovou zmesou.

lesnie na budovu prievidza pozicovna

Zdvíhacia technika a lešenie

Prenájom stavebného lešenia zn. GRAF, prenájom stavebných výťahov, pojazdného lešenia.

vrtanie sekanie do betonu prievidza

Vŕtanie, sekanie, brúsenie

Kompletné vybavenie pre vŕtacie, sekacie a búracie práce.

Máte otázku ? Nech sa páči, radi zodpovieme.

Radi zodpovieme Vaše otázky ohľadom našich služieb požičovne náradia, stavebnej činnosti, ako aj dostupnosti spojovacieho materiálu.

12 + 13 =

Náradie na požičanie

Pre našich zákazníkov máme pripravenú kompletnú ponuku nástrojov na rezanie a brúsenie dreva a iných materiálov. V našej požičovni pre vás máme motorové píly, uhlovú pílu, karbobrúsky, leštiacu brúsku s kompletným príslušenstvom. Pre prácu s drevom taktiež požičiavame stolovú pílu na drevo, ďalej je k dispozícii okružná píla na drevo, priamočiara píla na drevo, chvostová píla na drevo.

Pre správnu a efektívnu prácu s betónovou zmesou nájdete v našej požičovni náradia ponorný vibrátor pre zhutnenie betónovej zmesi, ako aj vibračnú lištu pre prácu s betónovým poterom. Na zhutnenie podkladov a násypov ponúkame 60kg motorovú vibračnú nohu.

Kompletné vybavenie pre vŕtacie, sekacie a búracie práce. S vašim projektom vám pomôžeme a zapožičiame kompletné vybavenie pre jadrové vŕtanie, sekanie do stien, ako vybavenie pre búracie práce.

Práce v záhrade vám počas celého roka uľahčia pomocníci z našej požičovne náradia. Požičiavame široký sortiment záhradnej techniky ako vysávače lístia, krovinorez, elektrické záhradné nožnice, kosačky, vertikulátory, aj vrták do zeme. 

Prenájom stavebného lešenia zn. GRAF, prenájom stavebných výťahov, pojazdného lešenia. Ponúkame taktiež montáž aj demontáž lešenia.

Nájdete nás: Puškinová 1/a , prievidza 971 01

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – PIATOK:   7:00 – 15:30