Stavebné práce a výstavba

Stavebná spoločnosť Wami v Prievidzi sa v oblasti rekonštrukčných prác zameriava hlavne na odstraňovanie bytových jadier a prerábky bytových jadier vo všetkých druhoch bytových domov. Realizujeme inštalácie bytových rozvodov, inštalácie sadrokartónov, obkladov, dlažieb, a plávajúce podlahy. Zhotovíme Vám nové stierky, osadíme dvere, urobíme výmenu starých okien za nové plastové, alebo drevené okná.

Realizujeme výstavbu rodinných domov na kľúč, zateplovanie rodinných domov aj bytových domov, a všetky ostatné fasádne úpravy. Odborne Vám vyhotovíme novú izoláciu strechy, s veľkým dôrazom na dôležité stavebné detaily, aby nová strecha plnila svoj stavebný účel dlhšie, ako by ste od nej čakali. Pomocou našich vlastných strojov upravíme terén v okolí vašej stavby, spravíme chodníky ako aj terasy a ostatné dokončovacie práce, ktoré ku výstavbe rodinného domu patria. 

v stavebníctve od roku 2004

kontaktujte nás : 0911 600 600

rekonstruckia izolacia strechy dreveny krov prievidza

Rekonštrukcia strechy

Rekonštrukcia strechy zahŕňala kompletnú výmenu drevených nosných prvkov strešnej konštruckie. Strešný plášť sa zateplil 30cm tepelenej izolácie z minerálnej vlny, čím sa dosiahol súčinitel prestupu tepla U v hodnotách, ďaleko vyšších ako dnes požaduje norma.

hruba stavba vystavba monolitickeho schodiska

Výstavba monolitického schodiska

Pri komplexnej rekonštruckii staršieho rodinného domu sa investor rozhodol pre nadstavbu daľšieho obytného podlažia. Na základe požiadaviek investora a dispozičného riešenia stavby sa zvolila možnosť výstavby monolitického schodiska atypického tvaru.

osadenie dveri oblozkova zarubna

Osadenie dverí a okien

Obložkové zárubne sú dnes jasnou voľbou  pri výstavbe nových domov, ako aj pri rekonštrukcii bytov v panelových domoch. Osadenie však nemusí správne zvládnuť každý domáci majster. Navyše pri montáži obložkovej zárubne treba spávne vybavenie a nástroje. Dobre a technicky správne osadená zárubňa Vám bude dlho slúžiť a urobí Váš domov moderným.

izolácia spodnej stavby

Dodatočná izolácia spodnej stavby

Zlá izolácia obvodového muriva spodnej stavby je nočná mora každého užívateľa stavby. Problém zlej izolácie sa častokrát tažko odhaluje a dôsledky sú pomalé, no častokrát spôsobia veľké škody. V tomto prípade sme pre istotu odkopali zeminu pozdĺž celej steny a vykonali izoláciu nanovo. Po odkopaní sa samozrejme ukázalo, že problém nebol liba jeden. Nakoniec sme stavbu zaizolovali správne a dnes už jej užívateľ nemá starosti.

Máte otázku ? Nech sa páči, radi zodpovieme.

Radi zodpovieme Vaše otázky ohľadom našich služieb požičovne náradia, stavebnej činnosti, ako aj dostupnosti spojovacieho materiálu.

15 + 11 =

Nájdete nás: Puškinová 1/a , prievidza 971 01

OTVÁRACIE HODINY

PONDELOK – PIATOK:   7:00 – 15:30